mail 75-221 Koszalin, ul. Morska 20 mail biuro@esg.net.pl mail +48 604 992 760
Pompy ciepła powietrze|woda do c.w.u.

Pompy ciepła powietrze|woda do c.w.u.

data dodania: Aktualne Promocje
Pompa ciepła do ciepłej wody z wtyczką to szybkie, wydajne i przyszłościowe rozwiązanie do przygotowania ciepłej wody. W szczególności piwnice lub pomieszczenia gospodarcze są często nieumyślnie ogrzewane pasywnie, czy to przez kocioł, czy przez urządzenia elektryczne, które emitują dużo ciepła. Nie pozwól, aby ta energia poszła na marne. Twoja pompa ciepła do ciepłej wody pobiera do 70% energii potrzebnej do przygotowania ciepłej wody z cyrkulującego powietrza. Zarabiaj na tym! Ciepło dostarczane do zintegrowanego zbiornika buforowego dostarcza ciepłą wodę dla całego domu jednorodzinnego.

więcej

Komfort w moim domu. Najwyższa wydajność od dziesięcioleci. Instalacja w jeden dzień.

Komfort w moim domu. Najwyższa wydajność od dziesięcioleci. Instalacja w jeden dzień.

data dodania: Pompy ciepła
Pompa ciepła aroTHERM plus firmy Vaillant to rozwiązanie z przyszłością. W pompach ciepła aroTHERM Monoblok iaroTHERM Split producent używał czynnika chłodniczego R410a, natomiast nowa pompa ciepła szóstej generacji jest napełniona naturalnym czynnikiem chłodniczym R290. Ponadto pompę aroTHERM plus można zainstalować w jeden dzień niemal w każdym miejscu – w nowych domach lub dotychczasowych instalacjach grzewczych.

więcej

Kompleksowe realizacje ESG Koszalin

Kompleksowe realizacje ESG Koszalin

data dodania: Pompy ciepła
Przykładem kompleksowych prac realizowanych przez nasza firmę ESG Koszalin jest instalacja realizowana w ramach projektu "Zielony Biurowiec" Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Budynek jest jednym z najnowocześniejszych biurowców w północnej Polsce wykorzystującym energię odnawialną. Mieści się w Koszalinie przy ulicy. Zwycięstwa

więcej

Technologia PERC – na czym polega?

data dodania:
Ogniwa PERC to temat coraz bardziej powtarzany w sektorze PV, jednak mało kto wie, na czym polega to innowacyjne rozwiązanie. W kilku krótkich słowach postaramy się objaśnić na jakiej zasadzie działają ogniwa wykonane w technologii PERC.

więcej

Zalety wentylacji mechanicznej nad grawitacyjną

data dodania: Rekuperacja
Niewątpliwie największą zaletą jest ciągła, niezależna od warunków atmosferycznych wymiana oczyszczonego powietrza w budynku przy jednoczesnym odzysku energii. Wentylacja mechaniczna zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniach, polepsza samopoczucie oraz przynosi oszczędności.

więcej

Czy rekuperator może być jedynym urządzeniem grzewczym w domu?

data dodania: Rekuperacja
Wszystko uzależnione jest od zapotrzebowania na ciepło dla budynku. I tak w przypadku budynków pasywnych czy niskoenergetycznych, dodatkowa grzałka np. elektryczna o mocy 2kW w systemie rekuperacji o określonej wydajności przepływu może okazać się wystarczająca. Niestety są to bardzo sporadyczne przypadki. Na chwilę obecną przepływ powietrza w rekuperatorze dobiera się przede wszystkim na podstawie krotności wymian powietrza w pomieszczeniu, tak by dostarczyć minimum powietrza świeżego przy minimalnym poborze prądu przez rekuperator.

więcej

Rekuperacja - jak działa?

data dodania: Rekuperacja
Rekuperacja jest to proces odzyskiwania ciepła z wywiewanego, zużytego powietrza (z kuchni, łazienek, wc) i oddanie go do powietrza nawiewanego (do pokoi mieszkalnych). Proces ten odbywa się za pomocą rekuperatora. Rekuperacja zapewnia prawidłowy obieg powietrza w budynku, optymalny jego rozkład w pomieszczeniach, filtrację powietrza oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów i wilgoci.

więcej

Energia promieni słonecznych - tani sposób pozyskiwania energii elektrycznej

data dodania: Fotowoltaika
Choć koszty wytworzenia energii ze Słońca nadal przewyższają koszty pozyskiwania energii ze źródeł „tradycyjnych”, to jednak fotowoltaika przeżywa obecnie dynamiczny rozwój. Wynika to nie tylko z powszechności występowania promieniowania słonecznego, ale i wzrostu znaczenia ekologicznych aspektów pozyskiwania energii. Energia promieni słonecznych to tani sposób pozyskiwania energii elektrycznej, który nie szkodząc środowisku naturalnemu, znacznie obniża koszty związane z zapotrzebowaniem na prąd elektryczny.

więcej

Carporty – wielofunkcyjne solarne zadaszenia

data dodania: Fotowoltaika
Carporty mogą pełnić funkcje zaawansowanych wiat fotowoltaicznych, idealnych dla osób, które chcą wykorzystać wolną przestrzeń parkingów na montaż paneli fotowoltaicznych i czerpać z nich dodatkowe korzyści ekonomiczne.

więcej

Pompy ciepła

Sposób na zapewnienie komfortu termicznego budynku przy jednoczesnej trosce o środowisko.

Fotowoltaika

Tani sposób pozyskiwania energii elektrycznej, który nie szkodząc środowisku naturalnemu.

Rekuperacje

Odzyskiwanie ciepła z wywiewanego, zużytego powietrza i oddanie go do powietrza nawiewanego.

Ogrzewanie i chłodzenie

Lepsze samopoczucie i mniejsze zużycie energii niż tradycyjne grzejniki.

ESG
Sławomir Mieszczankin
75-221 Koszalin, Morska 20
Regon: 3300061405
NIP: 669-000-64-71

Dział Handlowy:
tel. +48 604 992 760
tel. +48 508 930 762
e-mail: biuro@esg.net.pl

Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00 -16:00

Dział techniczny:
tel. +48 508 930 762

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Informacje

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close